top of page

Choose your pricing plan

  • 2 Lessons p/week

    2 800R
    Valid for one month
    • High School Accounting Gr 10 - 12
  • 1 Lesson per week

    1 400R
    Valid for one month
    • High School Mathematics
  • 3 Lessons per week

    4 200R
    Valid for one month
    bottom of page